מספיק לסנוור

סנוור, או כפי שהתופעה נקראת בשפה המקצועית – רגישות לאור או פוטופוביה – היא אחת התופעות הנפוצות אצל הסובלים ממחלות עיניים, ואנחנו יכולים לסייע בפתרונה בצורה משמעותית. סנוור, בניגוד לדעה הרווחת, אינו קיים רק כשיוצאים לאור השמש. רבים מהסובלים ממחלות עיניים ירגישו מסונוורים גם ממנורות ומפלורסנטים, מהאור הבוקע ממסכי מחשב וטלוויזיה, ואפילו מאור הנכנס הביתה מהחלון.

באופן כללי כדאי לדעת שישיבה עם הגב לחלון וכן שימוש בכובע רחב שוליים, יעזרו במניעת הסנוור.

מעבר לזה, אנחנו מתאימים לסובלים מסנוור משקפיים בהירים מיוחדים לסביבת פנים הבית ומשקפיים כהים יותר לשהייה מחוץ לבית. אנחנו מחזיקים בתצוגה שלנו מגוון רחב של מסגרות משקפיים ועדשות מיוחדות, שנועדו להקל על סנוור.

 

"הרופא אמר ששינוי המספר במשקפיים לא יעזור לי"

שאלות ותשובות
בהחלט כן! הקרינה האולטרא סגולה שנכנסת לעין עלולה לגרום לקטרקט, לניוון שרירים ואפילו לסרטן בעין. האור שנכנס לעין עלול לגרום להחמרה של בעיות קיימות ואף ליצור חדשות.
בדיוק כמו שאנחנו מגנים על העור מפני השמש עם קרם הגנה, כך חשוב להגן גם על העיניים מפני השמש בעזרת משקפיים מגנים, גם אם כבר נעשה נזק לעיניים, ואולי אפילו יותר.
ממש לא! הרכבת משקפי שמש רגילים בתוך הבית עלולה דווקא להגביר את הרגישות לאור עם הזמן. אנחנו נתאים לך עדשות מתאימות לבית, שגם יקלו על הסנוור ויאפשרו תפקוד תקין בלי לסגור וילונות ואורות, וגם יהיו בהירות מספיק בשביל לא להזיק לטווח להארוך.
לא בדיוק. משקפי השמש שמוכרים בחנויות הרגילות בדרך כלל יהיו כהים מדי בשביל בעלי ראייה ירודה. הם לא יאפשרו כניסה של מספיק אור ויקשו על המרכיב אותם לראות, מלבד במקרים של שמש חזקה במיוחד.
בעיה נוספת שקיימת במשקפי שמש רגילים היא שהם לא חוסמים כניסה של אור שמש לא מסונן מהצדדים, מלמעלה ומלמטה, ולכן אינם מונעים את הסנוור בצורה יעילה ונכונה. משקפי השמש שלנו, שמותאמים במיוחד לסובלים מראייה ירודה, לא מאפשרות כניסה של אור לעין משום מקום אחר מלבד דרך העדשה.
ובנוסף, משקפי שמש רגילים אינם משפרים את הראייה. לסובלים מראייה ירודה מומלץ להשתמש בעדשות פילטר מיוחדות, שלא רק מקטינות את הסנוור, אלא גם משפרות את הקונטרסט ומרגיעות את הכאבים והעייפות בעיניים.
למרבה הצער, אין פתרון מושלם לסנוור בלילה. אנחנו כן יכולים להקל על התופעה באמצעות עדשות מיוחדות.
לא. יש עשרות סוגים שונים של עדשות מפחיתות סנוור, ואנחנו מחזיקים מגוון רחב מאוד שלהן.
בהחלט כן. אפשר להכין משקפיים מפחיתי סנוור עם המרשם המדויק, ובכל סוג של עדשה – ראייה לרחוק, קריאה, ביפוקל ומולטיפוקל.
במקרים רבים כן. מכיוון שסנוור מהאור המוחזר מהדף הלבן וממנורת הקריאה מקשה על הקריאה, הפחתת הסנוור מסייעת לקריאה. זו עוד סיבה מצוינת לטפל בסנוור.
צור קשר

    מלא את הפרטים

    שם:
    טלפון:
    דוא"ל:
    השאר הודעה: