היה היה פעם...

קריאה היא אחד העולמות החשובים שמעסיקים את כולנו – אם מדובר בספר טוב לשקוע בו, בפתרון תשבצים לשם הנאה או בקריאת עיתונים כדי להתעדכן בכל מה שקורה בארץ ובעולם. כשהראייה ירודה עד כדי כך שהדבר פוגם ביכולת הקריאה, מדובר בשיבוש חמור במהלך התקין של חיי האדם.

למרבה השמחה, הפתרונות שאנו יכולים להציע למתקשים בקריאה הם מגוונים ורבים. באמצעות בדיקת ה-vep/pERG נוכל להגיע למרשם המדויק ביותר של משקפי קריאה, שיכללו את הפריזמות המכוונות את התמונה שהעין רואה אל החלקים הבריאים של הרשתית. בנוסף, למשקפי הקריאה שנו ניתן להוסיף תאורה, פנימית או חיצונית, וכן עדשות מיקרוסקופיות מיוחדות. כל המשקפיים שלנו מעוצבים בצורה נוחה, שמתאימה לקריאה ממושכת.

לכן, גם אם אתם לא קוראים כבר חודשים או שנים, גם אם אופטומטריסטים אמרו לכם שלא תוכלו לקרוא יותר – כדאי לבוא להיבדק בבדיקה הייחודית שלנו. במקרים רבים אנחנו יכולים לשפר את יכולת הקריאה גם במקרים שאחרים כבר הרימו ידיים לגביהם.

ולתשומת ליבכם – אנחנו יכולים להציע לכם גם משקפי קריאה מיוחדים, הטלמיקרוסקופ, שישפרו גם את חוויית הצפייה בטלוויזיה.

 

"הקריאה כל כך מתישה אותי, שאני פשוט מוותר"

שאלות ותשובות
במקרים רבים התשובה היא בפירוש כן!
בעיקרון, שלושה תנאים צריכים להתקיים, שיעזרו לאדם שסובל מראייה ירודה לראות יותר טוב – כאשר הדבר שהוא מתבונן בו יהיה קרוב יותר, גדול יותר ומואר יותר.
למרבה המזל – את שלושת הפרמטרים האלה אנחנו יכולים להתאים במשקפי קריאה. המשקפיים הטלסקופיים או המיקרוסקופיים שלנו יגדילו את חומר הקריאה ויקרבו אותו לעיניים, והתאורה יכולה להשתלב מחוץ למשקפיים או בתוכם.
באמצעות טיפול כזה, כמעט תמיד ניתן להשיג שיפור ביכולת הראייה.
בדרך כלל לא. למחשב אנחנו ממליצים על שימוש בתוכנת הגדלה ובמקלדת נגישה, שאת שתיהן אתם יכולים לראות אצלנו ולהתרשם עד כמה הן יכולות לייעל עבורכם את השימוש במחשב.
לא. כמו גם במקרים של משקפיים רגילים, החלוקה היא בין קרוב לרחוק. משקפי קריאה הם שם כולל לדברים שנעשים בטווחים קרובים, כמו קריאה, מלאכות יד, נגינה עם תווים וכד'. קריאת כתוביות שייכת לקבוצת הדברים הנעשים מרחוק – כמו צפייה בטלוויזיה – ולכן צריך עבורה משקפיים טלסקופיים, אחרים.
צור קשר

    מלא את הפרטים

    שם:
    טלפון:
    דוא"ל:
    השאר הודעה: